Dieťa s aspergerovým syndrómom

Viete, že máte výnimočné dieťa? Ako to, že nie? Nepovedali vám to? Ach.... :-(

Verím, že to s vami pohlo. Sprevádzal som niekoľko rodín, ktoré majú dieťa s AS, a nemali to ľahké. Určite počúvate z každej strany, aké je vaše dieťa neposlušné a zlé, že všetkým ubližuje a že „... robte s ním niečo VY rodičia“. Ako je možné, že v škole sa mu nedarí a pritom je to malý génius. Okrem vás to asi nikto nevie a nikto vám asi ani neverí. Učitelia vám dávajú nepríjemné spätné väzby, že zase nič nerobil na hodine, alebo že zase sa pobil, že zase nemal pomôcky, či ......

O aspergerovom syndróme ste sa určite dočítali už veľa článkov, či kníh. Určite je tam veľa vysvetlení, prečo vaše dieťa reaguje tak, ako reaguje. To vám môže pomôcť, prijať ho a pochopiť, ale stačí to? Určite nie. Vaše dieťa potrebuje pomoc, a to pomoc priamo v školskom prostredí. Potrebuje pomoc pri začleňovaní sa do kolektívu ako aj potrebuje špeciálnu pomoc pri vzdelávaní. Radi vám s tým pomôžeme. V prípade potreby nám napíš.

NEWSLETTER - prihláste sa k odberu :

V zmysle zákona SR č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, prihlásením sa na odber newsletter, slobodne vyjadrujem súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov.

Anketa

Zaujala vás naša stránka?

Áno, celkom. 1 366 92%
Nie, vôbec. 111 8%

Celkový počet hlasov: 1477