Fóbie

16.09.2014 08:57

Neboj sa, nemáš dôvod sa toho báť! 

Aj tebe sa dostala takáto rada? Fungovala? Nuž, čudoval by som sa, ak áno. Človek, ktorý ti takto radil, hodnotil situáciu zo svojho uhla pohľadu. 

Áno, on možno nemal dôvod sa toho báť (môžu to byť rôzne strachy - z malého priestoru, veľa ľudí, rôzne situácie, či veci....), lebo nepoznal tvoj uhol pohľadu, v ktorom tento dôvod je. Image courtesy of David Castillo Dominici at FreeDigitalPhotos.netA väčšinou tieto dôvody sú tak skryté, že ani sám nevieš, čo sú to za dôvody. Jednoducho, fóbie sú v tvojom živote ako niečo, čoho sa nedá zbaviť jednoduchou radou, či cvičením. 

Na fóbie treba ináč - možno ich viac preskúmať, pochopiť, pozorovať ich vzájomný vzťah medzi tvojím životom a ich životom, ako aj hľadať nové výzvy. Takáto dobrodružná cesta si vyžaduje sprievodcu. Pokiaľ si odhodlaný/á, stačí sa objednať.

Image courtesy of David Castillo Dominici at FreeDigitalPhotos.net

Vysielanie v rádiu

Povedzte toto novomanželom a vysmejú...

Príspevky a články

Ak sa muž rozpráva so svojou manželkou, dá to zabrať. Neuspokojí svoju manželku mudrovaním či...
Možno, že ste sledovali kurzy, ktoré boli iba vo webovej verzii. Teraz máte možnosť si ich objednať...
V relácii Doma je doma, sa spolu s redaktorkou zamýšľame nad tým, akú rolu zohráva...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Múdrosti a myšlienky

04.12.2017 11:11
" Ak človek uviazne, jediná chyba je neurobiť nič..." ( Myšlienka zo seríálu Dr. House) "Máš dva vlky, ktoré zápasia medzi sebou. Jeden je tma a zúfalstvo, druhý je svetlo a nádej. Ktorý vyhrá?                        ...
22.11.2017 09:38
"Ak niečo vzdávam, smrť je len formalita." "Aj zlých vecí sa človek ťažko vzdáva! " "...nie čas všetko vylieči, ale to čo v tom čase urobíme, môže vyliečiť...! " "... A. Einstein definoval hlúposť - robiť to isté a očakávať iný výsledok...."     "...človek, ktorý neskúsi,...

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera:

VYSIELANIE V RÁDIU

... vypočujte si záznam zo živého vysielania...

POTREBUJETE PORADIŤ?

máte k dispozícii bezplatné fórum

Anketa

Zaujala vás naša stránka?

Celkový počet hlasov: 839