Manželská kríza

10.09.2014 13:16

Ťažko je priznať si, že máme krízu v našom vzťahu. 

Čoraz viac energie nás stojí pretvarovať sa pred inými, najmä pred rodinou, tváriť sa že všetko je v poriadku a že máme šťastné manželstvo. Nič nie je v poriadku! Hádky sú časté a končia nevyjasnené. Padajú silné slová, inokedy chýba slovo. Kde sa vytratila vrúcnosť z nášho vzťahu?

Možno je to o vás. Možno by ste ešte niečo pridali, zvýraznili, či preformulovali. Každý manželský či partnerský vzťah prechádza krízou, niekto väčšou, niekto menšou. 

Môžete sa k nej postaviť ako k výzve – urobiť niečo pre vzťah, alebo to vzdať a neskúsiť nič iné ako doteraz. Voľba je na vás. Pokiaľ v tebe drieme výčitka voči partnerovi, že to on by sa mal zmeniť, súhlasím s tebou. Pomôž mu tým, že zmeníš niečo na sebe. 

Zmena je nákazlivá! Pokiaľ partner odmieta pracovať na vzťahu a odmieta akúkoľvek terapiu, nevadí, začni ty, on/ona sa pridá. To je skúsenosť mnohých!!! V prípade otázok, napíš. Pokiaľ chcete párovú či individuálnu terapiu, stačí sa objednať.

Image courtesy by David Castillo Dominici at FreeDigitalPhotos.net

Vysielanie v rádiu

Povedzte toto novomanželom a vysmejú...

Príspevky a články

Ak sa muž rozpráva so svojou manželkou, dá to zabrať. Neuspokojí svoju manželku mudrovaním či...
Možno, že ste sledovali kurzy, ktoré boli iba vo webovej verzii. Teraz máte možnosť si ich objednať...
V relácii Doma je doma, sa spolu s redaktorkou zamýšľame nad tým, akú rolu zohráva...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Múdrosti a myšlienky

04.12.2017 11:11
" Ak človek uviazne, jediná chyba je neurobiť nič..." ( Myšlienka zo seríálu Dr. House) "Máš dva vlky, ktoré zápasia medzi sebou. Jeden je tma a zúfalstvo, druhý je svetlo a nádej. Ktorý vyhrá?                        ...
22.11.2017 09:38
"Ak niečo vzdávam, smrť je len formalita." "Aj zlých vecí sa človek ťažko vzdáva! " "...nie čas všetko vylieči, ale to čo v tom čase urobíme, môže vyliečiť...! " "... A. Einstein definoval hlúposť - robiť to isté a očakávať iný výsledok...."     "...človek, ktorý neskúsi,...

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera:

VYSIELANIE V RÁDIU

... vypočujte si záznam zo živého vysielania...

POTREBUJETE PORADIŤ?

máte k dispozícii bezplatné fórum

Anketa

Zaujala vás naša stránka?

Celkový počet hlasov: 839