Objednanie kníh - kurzov

Tieto knihy sú určené osobitne pre ženu a osobitne pre muža. Knihy som oddelil, aby muža nerozptyľoval pohľad na témy ženy, a  pohľad ženy nerozptyľoval pozornosť na témy muža.  Kniha Vás bude sprevádzať 20 týždenným výcvikom - kurzom.

Prvých 10 týždňov sa každý z Vás sústredí na svoje témy - svoju zmenu, to čo mám ja v rukách. V tých ďalších 10 týždňoch sa obaja pozriete, čo máte spoločne v rukách.

Často sa stáva, že v kríze manželia konajú chaoticky - raz chcú z

meniť seba, potom partnera, potom to vzdajú, potom sa naštartujú, zase niečo skúsia, potom sa sklamú - a tak dookola. Tieto knihy - kurzy, majú za cieľ zefektívniť prácu manželov na ich vzťahu.  

Ideálne je, ak si kurz robíte obidvaja. Ale nie je to nevyhnutné. Možné je si kurzom prejsť aj sám, bez partnera.  Na zmenu vo vzťahu stačí aj jeden. Ak zmeníte niečo v systéme fu

ngovania vášho vzťahu, prinesie to určite inú reakciu od Vašej "polovičky". Totiž, akákoľvek zmena v systéme sa prejaví na zmene celého systému.

Zatiaľ ich neponúkam v knižných sieťach. Máte možnosť si ich objednať priamo u mňa, cez formulár nižšie. Pošlem Vám ich čo najskôr - ako mi povinnosti dovolia. 

Knižočky stoja jedna  7€. Pár 14€. K tomu si treba prirátať poštovné cca 3€. Pošlem Vám ich na dobierku.

Objednanie knihy

Vysielanie v rádiu

Povedzte toto novomanželom a vysmejú...

Príspevky a články

Ak sa muž rozpráva so svojou manželkou, dá to zabrať. Neuspokojí svoju manželku mudrovaním či...
Možno, že ste sledovali kurzy, ktoré boli iba vo webovej verzii. Teraz máte možnosť si ich objednať...
V relácii Doma je doma, sa spolu s redaktorkou zamýšľame nad tým, akú rolu zohráva...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Múdrosti a myšlienky

04.12.2017 11:11
" Ak človek uviazne, jediná chyba je neurobiť nič..." ( Myšlienka zo seríálu Dr. House) "Máš dva vlky, ktoré zápasia medzi sebou. Jeden je tma a zúfalstvo, druhý je svetlo a nádej. Ktorý vyhrá?                        ...
22.11.2017 09:38
"Ak niečo vzdávam, smrť je len formalita." "Aj zlých vecí sa človek ťažko vzdáva! " "...nie čas všetko vylieči, ale to čo v tom čase urobíme, môže vyliečiť...! " "... A. Einstein definoval hlúposť - robiť to isté a očakávať iný výsledok...."     "...človek, ktorý neskúsi,...

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera:

VYSIELANIE V RÁDIU

... vypočujte si záznam zo živého vysielania...

POTREBUJETE PORADIŤ?

máte k dispozícii bezplatné fórum

Anketa

Zaujala vás naša stránka?

Celkový počet hlasov: 845