10 terapeutických sedení

10 Terapeutických Sedení: Cesta k Duševnému Zdraviu

Sme pripravení vás podporiť na vašej ceste k duševnému zdraviu. Naša služba 10 individuálnych terapeutických sedení je zameraná na poskytovanie vám osobnej starostlivosti a podpory, ktorú potrebujete pre dosiahnutie lepšieho duševného a emocionálneho stavu.

Prečo 10 Terapeutických Sedení?

Rozpoznávame, že každý človek má svoje vlastné potreby a výzvy, ktorým čelí vo svojom živote. Naša služba 10 terapeutických sedení bola vytvorená s ohľadom na vašu jedinečnosť. Počet 10 bol zvolený na základe odborných odporúčaní a skúseností, aby ste mali dostatok času na objavenie a preskúmanie tém, ktoré sú pre vás dôležité.

Ako To Funguje?

 1. Konzultácia a Hodnotenie: Na začiatku nášho spolupráce sa uskutoční konzultácia s naším kvalifikovaným terapeutom. Spolu identifikujeme vaše ciele a potreby.

 2. Plánovanie Sedení: Na základe vašich cieľov a potrieb zostavíme individuálny plán terapeutických sedení. Bude sa prispôsobovať vašim pokrokom a potrebám.

 3. Sedenie s Terapeutom: Budete mať možnosť stretnúť sa so svojím terapeutom v pohodlí online alebo osobne, podľa vašich preferencii a potrieb.

 4. Podpora a Rast: Počas 10 terapeutických sedení budeme pracovať spolu na riešení vašich problémov, zlepšení vašich schopností zvládať stres a náročné situácie a na dosiahnutí dlhodobých zmenových cieľov.

Naši Terapeuti

Naši terapeuti sú skúsení odborníci, ktorí majú na starosti vaše duševné zdravie. Sú empatickí, dôveryhodní a pripravení vám poskytnúť podporu, ktorú potrebujete.

Prečo si vybrať našu službu?

 • Individuálny Prístup: Vaše potreby sú našou prioritou. Každé terapeutické sedenie je prispôsobené len vám.

 • Flexibilita: Naše sedenia sú dostupné online alebo osobne, čo znamená, že si môžete vybrať spôsob, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

 • Dôvernosť: Vaša dôvera je pre nás kľúčová. Všetky informácie zostanú dôverné a bezpečné.

 • Výsledky: Naším cieľom je pomôcť vám dosiahnuť zmeny a rast, ktoré si želáte.

Začnite svoju cestu k duševnému zdraviu ešte dnes. Kontaktujte nás a zarezervujte si vaše prvé terapeutické sedenie. Spoločne môžeme dosiahnuť pozitívne zmeny vo vašom živote.

Pre viac informácií a rezervácie nás neváhajte kontaktovať.

Vaše duševné zdravie je našou prioritou.

Formy konzultácie

Osobne - Banská Bystrica, Bakkosova 1

Video online- Teams

Individuálna terapia

Cesta ku Zdraviu a Rastu

Naša terapeutická služba je navrhnutá tak, aby vám pomohla prekonať osobné výzvy, nájsť vnútornú rovnováhu a dosiahnuť lepšie duševné zdravie.

Čo je Individuálna Terapia?

Individuálna terapia je dôverné a podporné prostredie, v ktorom môžete otvorene hovoriť o svojich myšlienkach, pocitoch a skúsenostiach. Naši kvalifikovaní terapeuti sú tu, aby vás vypočuli, porozumeli vašim potrebám a pomohli vám nájsť riešenia pre vaše problémy. Terapia je miesto, kde môžete objaviť svoju silu a odvahu na pozitívne zmeny vo svojom živote.

Prečo Vybrať Individuálnu Terapiu?

 • Personalizovaný Prístup: Naši terapeuti sa prispôsobia vašim potrebám. Každá terapia je jedinečná a šitá na mieru vám.

 • Dôvernosť a Bezpečie: Vaše dôverné informácie sú u nás v bezpečí. Terapia je dôverné prostredie, kde môžete byť úprimní bez obáv.

 • Riešenia a Nástroje: Terapeuti vám poskytnú konkrétne nástroje a stratégie, ktoré vám pomôžu zvládať stres, úzkosť, depresiu a ďalšie duševné výzvy.

 • Podpora a Zrozumiteľnosť: Terapeuti budú s vami pracovať, aby ste lepšie porozumeli svojim emóciám, správaniu a vzorcom myslenia.

Ako to Funguje?

 1. Konzultácia: Na začiatku terapie sa uskutoční konzultácia, počas ktorej sa zameriame na vaše ciele a očakávania.

 2. Terapeutické Sedenia: Terapie sa uskutočňuje v dôvernom prostredí, kde sa budete cítiť pohodlne. Môžete si vybrať medzi online alebo osobnými stretnutiami.

 3. Progres a Rast: S vaším terapeutom budete pracovať na dosiahnutí vašich cieľov a na zlepšení vašej pohody a životnej kvality.

Začnite Cestu ku Zdraviu Dnes

Vaša duševná pohoda je našou prioritou. Individuálna terapia môže byť prvým krokom k pozitívnym zmenám vo vašom živote. Nečakajte a kontaktujte nás ešte dnes, aby sme vám pomohli začať cestu ku zdraviu, šťastiu a rastu.

Nezostávajte s vašimi problémami sami. S nami môžete nájsť podporu a riešenia.

Formy konzultácie

Osobne - Banská Bystrica, Bakkosova 1

Video online- Teams

Párová terapia

"...chceme spoločne pracovať na vzťahu. Už nás nebavý hľadať vinníka, potrebujeme cítiť lásku!..."

Párová terapia sa týka manželstiev alebo partnerstiev, ktoré hľadajú pomoc v rôznych životných situáciách:

 • dlhodobé hádky a konflikty, ktoré už nezvládajú
 • ochladnutie vzťahu, ktoré ohrozuje spoločný život
 • rôzne manželské krízy spojené so životnými okolnosťami (veľa práce, výchovné problémy, dvojgeneračné konflikty, atď.)
 • nevera a milenecký vzťah mimo manželského/ partnerského vzťahu
 • alkohol a iné závislosti
 • dlhodobá frustrácia jedného alebo oboch manželov/ partnerov


Formy konzultácie

Osobne - Banská Bystrica, Bakkosova 1

Koučovacie stretnutie

"...chcem nájsť riešenie efektívne a rýchlo!..."


Koučovacie strietnutie je veľmi dynamický čas, kde pomocou konštruktívnych otázok hľadáte odpovede na veci, ktoré vás dlhodobo zaťažujú a súrne chcete najsť spôsob ako ich vyriešiť. Ide najčastejšie o tieto témy:


 • zmena zamestnania, hľadanie zamestnania
 • kariérne poradenstvo
 • nové bývanie
 • vzťahy s teenagermi
 • hľadanie spôsobu stanovovania hraníc šéfovi, kolegom, zamestnancom, rodičom, svokrovcom, partnerovi, atď.
 • práca na sebe a sebarozvoj

Formy koučovacieho stretnutia

Osobne - Banská Bystrica, Bakkosova 1

Video online - Teams