Barbara

31.10.2017

Už dlhšie som Vám chcela napísať a poďakovať sa Vám, pred rokom som mala veľmi ťažké životne obdobie a cítila som sa viac než zle, podvádzanie priateľom smrť blízkeho a problémy v rodine, všetko možné dokopy sa spojilo a ja som v tom čase našla Vás, mali sme spolu konzultácie prostredníctvom skype a potom mi začalo byt aj práve vďaka Vám lepšie a lepšie. 

Veľmi ste mi pomohol keď som to najviac potrebovala a ja som Vám neskutočne vďačná za vašu ochotu, snahu a trpezlivosť, za vás láskavý pozitívny prístup k mojej osobe a za to že ste dokázal skĺbiť profesionálny prístup s prístupom ktorý mi dal pocit že v tom nie som sama a že moje problémy a pocity môžu byt naozaj vyriešené, neraz ste mi dal nejakú úlohu ktorú som mala splniť do ďalšej konzultácie a táto hrava forma ktorou ste ma povzbudzoval a pomáhal mi bola viac než prínosná a príjemná, k dnešnému dnu mi je už oveľa oveľa lepšie. 

Veci sa menia a hýbu a ja cítim že je všetko presne tak ako ma, chcem sa Vám preto týmto spôsobom naozaj poďakovať za to že ste bol súčasť môjho procesu k zmene a nájdeniu mojej životnej sily a radosti a opätovného šťastia.

Vazim si Vašu prácu a Vás prístup ku klientom a životu ako takému. SV určite môžete dať na Vašu webovú stranku, budem rada ak čoraz viac a viac ľudí prelomí svoje bariéry na ceste ku šťastiu a spokojnosti a odhodlá sa vyhľadať a prijať pomoc a necha sa viest takým šikovným profesionálnym a príjemným človekom akým vy ste, ďakujem Vám za všetko.