KNIHY

01.04.2019

Možno, že ste sledovali kurzy, ktoré boli iba vo webovej verzii. Teraz máte možnosť si ich objednať v knižnej verzii. Bude Vás sprevádzať k zmenám, ktoré môžu prispievať k vášmu šťastnému manželstvu....

Tieto knihy sú určené osobitne pre ženu a osobitne pre muža. Knihy som oddelil, aby muža nerozptyľoval pohľad na témy ženy, a pohľad ženy nerozptyľoval pozornosť na témy muža. Kniha Vás bude sprevádzať 20 týždenným výcvikom - kurzom. 

Prvých 10 týždňov sa každý z Vás sústredí na svoje témy - svoju zmenu, to čo mám ja v rukách. V tých ďalších 10 týždňoch sa obaja pozriete, čo máte spoločne v rukách. 

sprievodca na ceste k vášej partnerke ...

Často sa stáva, že v kríze manželia konajú chaoticky - raz chcú zmeniť seba, potom partnera, potom to vzdajú, potom sa naštartujú, zase niečo skúsia, potom sa sklamú - a tak dookola. 

Tieto knihy - kurzy, majú za cieľ zefektívniť prácu manželov na ich vzťahu. Ideálne je, ak si kurz robíte obidvaja. Ale nie je to nevyhnutné. Možné je si kurzom prejsť aj sám, bez partnera. Na zmenu vo vzťahu stačí aj jeden. Ak zmeníte niečo v systéme fungovania vášho vzťahu, prinesie to určite inú reakciu od Vašej "polovičky". Totiž, akákoľvek zmena v systéme sa prejaví na zmene celého systému.

Máte možnosť si ich nájsť cez knižných predajcov (martinus, pantarei) , alebo objednať priamo u mňa, cez formulár nižšie. Pošlem Vám ich čo najskôr - ako mi povinnosti dovolia.

Knižočky stoja jedna 7€. Pár 14€. K tomu si treba prirátať poštovné cca 3€. Pošlem Vám ich na dobierku.