Max

23.06.2019

Bol som vo veľmi zlom stave. Depresia ovládala môj život a už som si nepamätal aké to bolo mať z niečoho radosť. Sám som si už dlho nevedel dať rady a keď som bol nútený hľadať pomoc "vychýrení odborníci" mi okrem antidepresív a diagnóz nejak nepomohli. Keď som opisoval môj stav nemenovanej psychologičke ostala v rozpakoch a nebola schopná mi nejako pomôcť. Takýchto skúseností som mal omnoho viac. 

Pán Bartko bol posledný výstrel do tmy zo strany mojich zúfalých rodičov. Očakával som ďalšie fiasko. Šokoval ma príjemný, veľmi inteligentný a vzdelaný človek, ktorý nemal za cieľ ma zaradiť do tabuliek a urobiť zo mňa ďalšiu štatistiku, ale zmeniť môj štýl myslenia a pohľad na svet. A presne to sa mu aj podarilo. 

Po 4 rokoch sa mi konečne podarilo vyliezť z tej temnej priepasti a začať znova žiť. Nepredpíše vám síce "všemocné pilulky, z ktorých sa vám budú triasť ruky a podlamovať nohy", ale za to vám pomôže zmeniť myslenie, preniesť sa cez traumy a naučiť sa spracovať emócie zdravým spôsobom. Tabletky ma otupili a dočasne potlačili bolesť. 

Tieto sedenia mi dali nástroje na odstránenie bolesti bez vedľajších účinkov a naučili ma opäť žiť.

Všetky fotografie sú len ilustračné, pre zachovanie anonymity klientov.