Úzkostné a panické stavy

31.05.2019

Nič nie je ľahšie, ako poradiť tomu kto prežíva úzkosť a paniku, aby sa tešil zo života a prestal vidieť veci čierne s katastrofickými scénarmi. Lenže takáto rada je fakt nanič. Okrem toho, že nepomáha, vyvoláva pocit, že nie ste normálny. A toto naozaj nepridá na šťastí. Ten, kto takéto rady ponúka, nevie o čom hovorí a nemá reálnu skúsenosť s tým čo prežívate.

Vaša myseľ je nasýtená nešpecifikovanou bezradnosťou, smútkom, strachom a obavou. Rôzne návali, úzkostné a panické ataky či bušenie srdca vám sposobuje ďalsí strach - strach o seba. Cítite sa unavený/á a strácate záujem o veci okolo seba. Všetko Vás stojí veľa energie a úsilia. Vidíte, že tí naokolo sa trápia kvôli Vám, a tak sa začnete premáhať a vylúdite úsmev, aby ste ich trošku upokojili. A vám je z toho nanič. Rátate dni, dokedy to bude trvať, kedy pominie táto čierňava temných emocii. Nič Vás neteší, prežívate neustály strach a nešpecifikovanú obavu a ak Vás niečo rozptýli, tak len na veľmi malú chvíľu. Mnohí úzkosť a strach tlmia liekmi, ale riešenie problému tým len odsúvajú. Občasná návšteva psychiatra, ktorej cieľom je zvýšenie dávky a predpis antidepresív nie je kompletná liečba! Človeče, veď ty sa potrebuješ rozprávať!!! A nie tlmiť úzkosť. Potrebuješ porozumieť čo sa s tebou deje, s čím to súvisi a hľadať v svojom živote zmeny, ktoré by boli odpoveďou na otázku prečo! Potrebuješ zažiť liečivé rozhovory, v ktorých by si toto všetko mohol započuť, objaviť, uchopiť a pretaviť do vlastného života.

Pomocou terapie môžeš prekonať úzkosť. Psychoterapeutická liečba je účinnou pomocou a to bez vedľajších účinkov. V podstate je aj lacnejšia, rýchlejšia a trvalejšia. Objednať sa môžeš veľmi jednoducho - online.

Image courtesy By stockimages at FreeDigitalPhotos.net